KONST / Litografier / Färglitografi 12837025
nr 1283 7025
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Haskel 66. Komposition. Signerad, numrerad 13/20, etat II. Motivet: 49x64 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:40:48
21/10 15:42:46
21 okt
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander